Mbuy24.com инетрнет магазин
0
0
УКРРУС
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Аксесуари
-5%
Футболка компресійна чоловіча Net XL Loku чорний фото №1
Футболка компресійна чоловіча Net XL Loku чорний фото №2
Футболка компресійна чоловіча Net XL Loku чорний фото №3
Футболка компресійна чоловіча Net XL Loku чорний фото №4
Футболка компресійна чоловіча Net XL Loku чорний фото №5
Футболка компресійна чоловіча Net XL Loku чорний фото №6
Футболка компресійна чоловіча Net XL Loku чорний фото №7
Футболка компресійна чоловіча Net XL Loku чорний фото №8
Футболка компресійна чоловіча Net XL Loku чорний фото №9

Футболка компресійна чоловіча Net XL Loku чорний

Код товару: 3262911
Рейтинг Футболка компресійна чоловіча Net XL Loku чорний
456 грн.
435 грн.
Доставка 1-5 днів
+29 грн.
Група товарів: Спортивний компресійний одяг

Футболка спортивная мужская тренировочная Net XL Loku в черном цвете. Футболка отличается своей эластичностью и компрессией поддерживающей мышцы, чем...
Оплата
Доставка
Гарантія
Доставка в
  • Обмін/повернення протягом 14 днів
Схожі товари
Опис
Футболка спортивная мужская тренировочная Net XL Loku в черном цвете. Футболка отличается своей эластичностью и компрессией поддерживающей мышцы, чем повышает их выносливость и регенерацию.Высококачественная ткань, с высокой эластичностью обеспечивает материалу гибкость и растяжку во всех направлениях, что значительно повышает комфорт использования и не сковывает движенийБесшовный пошив обеспечивает 100% комфорт, не раздражает кожу и полностью обтягивает фигуруОчень мягкая на ощупь, легкая, быстросохнущаяФутболка для спорта мужская подходит как для спорта, так и для повседневного использования.Компрессионная футболка мужская идеально подходит для бега, борьбы, тренажерного зала, тренировок и других видов спорта. Отлично подходит под шорты, лосины, спортивные штаны.Характеристики:Вид: компрессионная футболкаТип: спортивная футболка мужскаяСостав: 90% полиєстер, 10% спандексПосадка: по фигуреКомпрессия: средняяЭластичность: высокаяСтиль: повседневный и спортивныйСезон: демисезонныйУпаковка: прозрачный пакетРазмер: XL (на бирке XXXL)Длина: 70 смОбхват груди: 97 - 116 смХорошо тянетсяПримечания:Цвет и оттенок изделия на фотографии может немного отличаться из-за разной цветопередачи мониторов.Размеры измеряются вручную, допускается погрешность в 0,5-1 см.Картинки могу немного искажать качество, так как уменьшается размер фото.

Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.


Якщо цей товар вам не підходить, то можете подивитися інші варіанти у розділах: Компресійні футболки, Чоловічий компресійний одяг у нашому магазині. Або вище є блок з максимально схожими товарами.
Детальніше
Питання та відповіді(0 відгуків)
Поки що до товару відгуків немає
Аксесуари
Идет загрузка
Товар доданий до кошика!
Кошик порожній
Інформація
Йде завантаження інформації