Mbuy24.com инетрнет магазин
0
0
УКРРУС
  • Описание
  • Характеристики
  • Отзывы
  • Аксессуары
Электроскутер W-TEC Lambreto Max II 10” (25545) фото №1
Электроскутер W-TEC Lambreto Max II 10” (25545) фото №2
Электроскутер W-TEC Lambreto Max II 10” (25545) фото №3
Электроскутер W-TEC Lambreto Max II 10” (25545) фото №4
Электроскутер W-TEC Lambreto Max II 10” (25545) фото №5
Электроскутер W-TEC Lambreto Max II 10” (25545) фото №6
Электроскутер W-TEC Lambreto Max II 10” (25545) фото №7
Электроскутер W-TEC Lambreto Max II 10” (25545) фото №8
Электроскутер W-TEC Lambreto Max II 10” (25545) фото №9
Электроскутер W-TEC Lambreto Max II 10” (25545) фото №10
Электроскутер W-TEC Lambreto Max II 10” (25545) фото №11
Электроскутер W-TEC Lambreto Max II 10” (25545) фото №12
Электроскутер W-TEC Lambreto Max II 10” (25545) фото №13

Электроскутер W-TEC Lambreto Max II 10” (25545)

Код товара: 3376780
Рейтинг Электроскутер W-TEC Lambreto Max II 10” (25545)
47 744 грн.

Товар недоступен для заказа

Описание
Електричний самокат W-TEC Lambreto Max з першого погляду порадує вас міцною конструкцією та сучасним дизайном. Завдяки потужній літій-іонній батареї ємністю 15 Агод 48 В самокат добре справляється на великих відстанях і є ідеальним вибором для щоденних поїздок із передмістя до центру. Крім того, дуже потужний двигун на 700 Вт легко справляється зі спусками з крутих пагорбів. Насолоджуйтесь легкою та комфортною поїздкою на цьому чудовому самокаті, який має запас ходу до 50 км.
Завдяки простій системі складання він миттєво перетворюється на компактного компаньйона. Максимальна швидкість самоката становить 35 км/год, яку можна регулювати за допомогою чотирьох швидкісних режимів. Безпечне водіння також забезпечують дискові гальма, якісне далекобійне освітлення та протиковзкі рукоятки, завдяки яким навіть тривалі поїздки стають цілком комфортними.
Скутер Lambreto Max з електродвигуном потужністю 700 Вт має чотири швидкісних режими на вибір. Ви можете вибрати максимальну швидкість, на якій бажаєте рухатися відповідно до ваших потреб. Ви також можете скористатися практичним круїз-контролем, який автоматично активується після кількох секунд підтримки швидкості. Просте обладнання також включає чіткий дисплей, який добре читається навіть під прямими сонячними променями або вночі. Таким чином, ви можете в будь-який час без занепокоєння контролювати поточний стан акумулятора або режим швидкості. Ви також можете перевірити свій пробіг у додатку, за допомогою якого ви підключаєте свій смартфон до скутера.
Ви можете легко зарядити Li-Ion батарею до повної ємності приблизно за 6 годин за допомогою портативного зарядного пристрою від розетки 220 В. Ви маєте огляд стану батареї. Якщо акумулятор розрядиться, самокатом можна їздити навіть в екстрених ситуаціях без використання двигуна.

Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без предупреждения. Магазин не несет ответственности за изменения, внесенные изготовителем.


Если этот товар вам не подходит, то можете посмотреть другие варианты в разделе Электроскутеры в нашем магазине. Либо выше есть блок с максимально похожими товарами.


Якщо ви помітили помилку на сторінці, повідомте нас про неї.

Подробнее
Характеристики
Краткие характеристики Гальма: диск
Мінімальна рекомендована висота користувача: 150 см
Максимальна вага користувача: 120 кг
Максимальна швидкість: 35 км/год
Розмір колеса: 10"
Розміри: 1230 x 590 x 1190 мм
Розташування двигуна: в задньому колесі
Тип коліс: Надувні
вага, кг: 20 кг
Колір: чорний
Сидіння: немає
Отзывы и вопросы(0 отзыва)
Пока что к товару отзывов нет
Аксессуары
Идет загрузка
Товар добавлен в корзину!
Корзина пустая
Информация
Идет загрузка информации